سامانه مدیریت برنامه های نظام مند
ورود
  ورود   

ورود

شناسه ورود و کلمه عبوري را که با آن در سيستم ثبت نام کرديد را وارد نماييد.

ورود به آزمون غيرحضوري حکايت زمستان

کاربر جديد

اگر در اين سيستم حسابي نداريد، لطفا با کليک کردن دکمه ثبت نام زير يک حساب جديد ايجاد کنيد.

اين سامانه يك نرم افزار مديريت محتواي آموزشي است كه براي استفاده شركت كنندگان در كارگاه هاي مركز مطالعات و توسعه آموزش پزشكي دانشگاه طراحي و اجرا شده است.

براي شركت در كارگاه ها، ابتدا بايد در اين سيستم از طريق لينك ثبت نام در اين سامانه، ثبت نام نموده و سپس گزينه "عناوين كارگاه ها" را كليك كرده و عنوان كارگاه موردنظر خود را انتخاب كرده و وارد آن شويد.

توجه بسيارمهم: دقت نماييد كه پس از ورود به صفحه اول كارگاه آموزشي حتما بر روي گزينه "من را ثبت نام كن" كليك نماييد، تا ثبت نام شما نهايي شود.

فراگيران مي توانند با ثبت نام در اين سامانه در كارگاه هاي حضوري و مجازي مركز شركت كنند و پس از آن در صفحه شخصي خود به محتواي آموزشي كارگاه دسترسي پيدا كنند و گواهينامه شركت در كارگاه را دريافت نمايند.

 

اين سامانه يك نرم افزار مديريت محتواي آموزشي است كه براي استفاده شركت كنندگان در كارگاه هاي مركز مطالعات و توسعه آموزش پزشكي دانشگاه طراحي و اجرا شده است. فراگيران مي توانند با ثبت نام در اين سامانه در كارگاه هاي مركز شركت كنند و پس از آن در صفحه شخصي خود به محتواي آموزشي كارگاه دسترسي پيدا كنند و گواهينامه شركت در كارگاه را دريافت نمايند.


توصيه ما اين است كه براي ثبت نام در اين سامانه از شناسه و كلمه عبور دسترسي به شبكه و پست الكترونيك دانشگاه استفاده نماييد تا به خاطر سپردن آن آسان باشد.


دانشگاه علوم پزشکی مشهد